ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

У Греції підірвали офіс неонацистської партії

Велика Епоха
Сьогодні в передмісті Афін біля штаб-квартири грецької партії «Золотий світанок» прогримів вибух. Постраждалих немає, але сильно пошкоджена будівля політичної організації.

Поліція з'ясовує причини нападу і шукає відповідальних за вибух, повідомляє ICTV.

Ряд грецьких експертів і політиків вважають, що неонацистська партія «Золотий світанок» просуває свій рух за рахунок рецесії розореної Греції і перетворює Афіни в фашистські банди, повідомляє Telegraph. Прихильники ж течії відкидають подібні твердження.

За даними Організації Об'єднаних Націй, грецькі головорізи, що носять чорні футболки «Золотого світанку» з нацистською символікою, здійснюють напади на іммігрантів у різних районах Афін: на ринках і громадських площах, незважаючи на присутність поліції. Свої дії вони називають «захистом Греції від окупації незаконних мігрантів». У країні налічується вже близько 1 млн мігрантів на 11 млн місцевих жителів, згідно з ANA-MPA.

Відзначимо, на останніх парламентських виборах партію «Золотий світанок» підтримали 7 відсотків греків, в результаті чого вона зайняла третє місце в парламенті.