• Проїзд у метро та комунальні платежі можуть подорожчати через бюджет 2013 - КМДА

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Понеділок, 10 грудня 2012 року
Подорожчання проїзду в столичному метро об'єктивно назріло: в Києві необхідно міняти 19 ескалаторів. Можуть зрости й тарифи на воду. Про це заявив голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов в інтерв'ю газеті «Сегодня».

«Метрополітену потрібен ремонт. Але звідки взяти гроші? Відповім на це питання в лютому, після затвердження фінансового плану метрополітену. Чи зможемо ми протриматися ще рік ― скажу, коли побачу цифри», ― цитує думку Попова видання.

Голова КМДА висловив сумнів і з приводу того, що тарифи не підвищаться.

«Щоб стримати тарифи, Києву в цьому році потрібно було отримати 5 млрд грн, і ми їх отримали. Питання щодо наступного року з нами ще не обговорювалося, але воно обов'язково виникне. Можливо, зміни в ціновій політиці відбудуться, тому що з кожним роком різниця в тарифах збільшується, а дотацію держбюджету важко забезпечити. Думаю, що тарифи можуть піднятися не раніше другого півріччя», ― додав Попов.

Він також зазначив, що в Київводоканал потрібно вкладати мільярди, оскільки в багатьох районах столиці спостерігаються провали асфальту і пориви трубопроводів.

«Ми б хотіли залучити в Київводоканал серйозні інвестиції, але для цього він не повинен бути збитковим. Тому тарифи на воду можуть змінитися. Що ж стосується квартплати, то ці тарифи піднімати не будемо. Замість цього ми приймемо рішення щодо оренди приміщень ― це компенсує кошти, яких бракує», ― сказав голова КМДА.

Попов відзначив, що від Бюджету-2013 залежить життя і добробут людей.

«Від бюджету залежить, яку зарплату отримають у наступному році вчителі, лікарі, комунальні служби», ― сказав він в ефірі програми «Шустер-live» Першого телеканалу і закликав депутатів-мажоритарників підтримати Київ у відстоюванні права на розвиток.

Підписатися:

Коментарі