• Янукович знову хоче вибрати прем'єром Азарова

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Понеділок, 10 грудня 2012 року
Президент України хоче, щоб прем'єр-міністром країни знову став Микола Азаров, повідомляється у прес-службі голови держави.

Віктор Янукович вже провів відповідну співбесіду з обраним кандидатом перед державним візитом в Індію 9 грудня. Він також зазначив, що до кінця тижня повідомить про свій остаточний вибір.

Правляча Партія регіонів вже висловила підтримку вибору президента. У прес-центрі ж «УДАРу» і «Батьківщини» заявили, що не стануть голосувати за Азарова.

«Фракція „УДАР“ не буде голосувати за кандидатуру, яка не приховує свого презирства до всього українського, керує Держбюджетом у ручному режимі, відкрито виступає за зміну зовнішнього курсу України і зловживає своєю посадою...», ― наголошується в заяві партії Віталія Кличка.

«Внесення кандидатури Миколи Азарова ― це знущання над українцями... Він не має ніякого професійного та морального права знову очолювати Кабінет міністрів», ― підкреслюється заяві в Об'єднаної опозиції «Батьківщина».

У свою чергу екс-прем'єр висловив сподівання, що депутати нової Ради «відійдуть від політичної тріскотні» і з серйозністю відстоюватимуть національні інтереси.

Про це Азаров заявив у телеефірі програми «Шустер live» на Першому каналі.

Він також підкреслив, що налаштований на конструктивний діалог з опозицією.
Підписатися:

Коментарі