• Україна закликала звільнити українку, що потрапила в полон у Сирії

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Вівторок, 11 грудня 2012 року

Україна закликала владу Сирії вжити всіх дій, щоб негайно звільнити громадянку України Анхар Кочнєву, захоплену в полон у жовтні 2012 року.

Про це заявив глава прес-служби МЗС Олександр Дікусаров, повідомляє «Кореспондент».

За словами представника іноземного відомства, журналістку можуть стратити вже післязавтра.

«Україна глибоко стурбована долею Анхар Кочнєвої, яку захопило угруповання, що іменує себе підрозділом Вільної сирійської армії. Ми вимагаємо негайно звільнити громадянку України і докладемо рішучі дії для міжнародного засудження угрупування, що здійснило насильство проти цивільної особи з відповідною кваліфікацією», ― заявив Дікусаров.

Він також закликав притягнути до відповідальності винних осіб і висловив протест проти подібних заходів, що здійснюються заради досягнення політичних цілей.

Раніше, 12 жовтня, сирійські повстанці висунули Росії та Україні ультиматум, обіцяючи стратити полонянку, якщо до 13 грудня не буде виплачено викуп.

Президент України Віктор Янукович доручив МЗС і відповідним органам країни вжити всіх заходів для звільнення Кочнєвої.

Нагадаємо, журналістку, котра живе в Москві і співпрацює з НТВ, Ren TV та Russia Today, викрали в 20 км від Хомса 9 жовтня, де вона працювала перекладачем. Через місяць в інтернеті було викладено два відео-звернення Кочнєвої, в якому вона просила посольства України і Росії виконати вимоги викрадачів.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...