• В Запорізькій області попередили аварію на залізниці

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Понеділок, 10 грудня 2012 року

В Мелітополі монтер залізниці попередив аварію: він вчасно помітив незнайомця, який потайки знімав болти з залізничного полотна.

Правопорушник був помічений Олександром Ніконовим на 137-му кілометрі переїзду Федорівка. Підозрілий чоловік ходив з сумкою вздовж шляхів Придніпровського залізничного полотна. Залізничник про всяк випадок повідомив про це майстру ділянки, і на місце виклику прибули співробітники транспортної міліції. У правопорушника в сумці виявили 60 закладних болтів.

Злодія-металіста затримали, а Ніконова відзначили подякою. За фактом злодійства порушили кримінальну справу, повідомляє газета «Сегодня» з посиланням на прес-службу Придніпровської залізниці.

Нагадаємо, в кінці серпня 2012 року, в Куп'янську Харківської області затримали 57-річного місцевого жителя, який знымав кріплення та накладку з залізничної колії. Украдене він збирався здати на металобрухт. Правопорушнику тепер загрожує до трьох років позбавлення волі.

А ще раніше, в березні минулого року, у Нікополі Дніпропетровської області затримали двох братів, які займались розкраданням кріпильних болтів на рейках зі шпалами. Зловмисників відстежували в засідці протягом тижня. Їх спіймали на гарячому вночі, між «79 кілометром» та станцією «Чортомлик». За одну «нічну зміну» молодчики відкручували до 200 болтів, для чого виготовили спеціальний гайковий ключ, повідомляє місцевий портал Nikopol.Net.

Підписатися:

Коментарі