• В Україні через негоду знеструмлені 577 населених пункти

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Середа, 12 грудня 2012 року

У п'яти областях України з 11 по 12 грудня в результаті негоди сталося знеструмлення в 577 населених пунктах.Через поривчастий вітер із мокрим снігом і дощем у ніч на 11 грудня було відключено електропостачання у Волинській та Чернігівській областях. Зараз у цих регіонах подання електрики вже відновлено.

В Київській ж області без світла опинилися 304 населених пункти, у Житомирській області ― 226, Вінницькій області ― 42, у Черкаській ― 3 і Кіровоградській ― 2. Бригади обленерго працюють над відновленням подання світла і тепла в цих регіонах, повідомляє прес-центр МНС України.

Найбільш складна обстанова в Києві та Київській області. Тут товщина сніжного покриву становить від 32 см до 44 см. На очищення доріг залучено понад 1600 осіб і 650 одиниць спецтехніки в Києві, а в Київській області ― близько 2600 працівників і 1450 снігоприбиральних машин.

У Черкаській області через сильний снігопад 11 грудня в м. Монастирище обрушився дах площею 1050 кв. м у будівлі школи і пошкоджена труба котельні. В результаті було відключено опалювання.

Сьогодні на більшій частині території України Гідрометцентр прогнозує рясний сніг із поривами вітру 15―20 м/с. Сніг із дощем ― на півдні і східних областях. Сильний мокрий сніг ― у північних областях. Налипання мокрого снігу, заметіль і ожеледь ― у більшості центральних областей країни.

До 15 грудня опади поступово припиняться, а температура повітря встановиться на рівні 3―10 °С.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...