• Опозиція виштовхала із сесійної зали ВР двох депутатів-зрадників

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Середа, 12 грудня 2012 року
Сьогодні перед першим засіданням Верховної Ради України VII скликання депутати фракції «Батьківщина» заблокували депутатів Олександра та Андрія Табалова і не пустили їх до сесійної зали ВР.

Після того, як сина і батька виштовхали з одних дверей з вигуками «тушки геть!», вони спробували пройти через інші. Але і там на них чекали опозиціонери. Соратники по партії попередили двох своїх обранців, що вони не потраплять до парламенту, повідомляє прес-центр «Батьківщина».

Олександр Табалов пройшов до парламенту України від партії «Батьківщина», балотуючись по № 49 округу (Костянтинівка, Дружківка в Донецькій області), а Андрій Табалов ― по № 99 округу (Кіровоград, Ленінський район).

Незважаючи на те, що вони балотувалися до ВР за підтримки опозиції, після обрання відмовилися увійти до фракції «Батьківщина». Після цього Об'єднана опозиція оприлюднила вимогу до Табалових: скласти свої депутатські мандати через порушення присяги, даної ними 5 серпня цього року.

На запитання журналістів «чому вони не увійшли до коаліції опозиції», Табалови не дали чіткої відповіді. Син Олександра Табалова Андрій перед виборами вийшов з партії «Фронт Змін» і поки не перейшов в жодну з фракцій. Обидва кандидати були запропоновані Арсенієм Яценюком.
Підписатися:

Коментарі