• В Чорнобилі через негоду відбулося аварійне відключення електроенергії

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Середа, 12 грудня 2012 року

У місті Чорнобиль вчора відбулося аварійне відключення від електроенергії об'єктів всієї зони відчуження у зв'язку зі складними погодними умовами.

Із закритої зони терміново вивели 500 чоловік персоналу, які не були задіяні в безперервних технологічних процесах. Відповідне рішення було прийнято на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у Чорнобилі. Вивіз персоналу завершили в той же день до 17:00, повідомляє прес-центр МНС України.

Поставка електроенергії на Чорнобильську АЕС не припинялася. Радіаційний фон на промисловому майданчику не перевищує допустимі значення. Наразі в зонах відчуження та безумовного відселення ведуться роботи з відновлення електрики, а об'єкти інфраструктури підтримуються в безпечному стані, запевняє МНС.

Нагадаємо, починаючи з 10 грудня в Києві та Київській області склалася надзвичайна ситуація в результаті несприятливих погодних умов. У ніч на 12 грудня в області було знеструмлені 304 населених пункти. На розчищення доріг від мокрого снігу було залучено понад 2500 працівників і 1400 снігоприбиральної спецтехніки.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...