• МЗС України позитивно відреагував на резолюцію Європарламенту

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    П'ятниця, 14 грудня 2012 року

МЗС України привітав «консолідоване бачення» Європарламенту і готовність до подальшого поглиблення співпраці з Українською державою.

«Ми уважно ставимося до висновків Європарламенту і вітаємо його сигнал про активне сприяння Україні в її реформаторських зусиллях. Угода, безперечно, стане потужним імпульсом для успішного просування нашої країни на цьому шляху», ― цитує «Кореспондент» коментар Українського зовнішньополітичного відомства.

У цьому зв'язку МЗС вважає важливим якомога швидше завершити всі процедури Європарламенту, необхідні для ратифікації Угоди про спрощення оформлення віз.

МЗС запевнив, що в процесі подальшого реформування виборчого законодавства, влада України буде враховувати всі міжнародні стандарти і ключові вимоги Європейського Парламенту, прагнути взаємодіяти з міжнародними спостерігачами, а також бути максимально відкритою і створювати належні правові рамки.

Щодо «якнайшвидшого звільнення Юлії Тимошенко та Юрія Луценка», МЗС висловив готовність взаємодіяти з уповноваженими представниками ЄП Олександром Кваснєвським та Петом Коксом, як закликалося в резолюції.

Нагадаємо, вчора Європарламент затвердив резолюцію щодо України, в якій закликав українську владу дотримуватися верховенства закону, покінчити з виборчим правосуддям, дотримуватися демократичних принципів і надавати свободу ЗМІ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...