• Перший віце-прем'єр Хорошковський подав у відставку

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    П'ятниця, 14 грудня 2012 року

Перший віце-прем'єр-міністр України Валерій Хорошковський подав у відставку через повторне призначення Миколи Азарова на посаду прем'єра.

Відповідну заяву бізнесмен написав на ім'я президента України, повідомляє «Дзеркало тижня»

На думку Хорошковського, Азаров нездатний проводити економічні реформи і просувати державу на шляху до Європейського Союзу.

Відзначимо, 22 листопада 2012 року Хорошковський заявив російському прем'єру Дмитру Медведєву на переговорах у Москві, що вступ України до Митного Союзу є протизаконним. У відповідь на цю заяву Микола Азаров офіційно оголосив, що це ця думка не є точкою зору українського уряду.

Учора Віктор Янукович провів зустріч з Володимиром Рибаком ― новим головою Верховної Ради і прем'єр-міністром Миколою Азаровим. Президент відзначив важливість злагодженої спільної роботи Уряду, Парламенту та Президента.

Нагадаємо, колишній глава СБУ Валерій Хорошковський був призначений міністром фінансів 18 лютого 20112 року, а вже через чотири дні ― першим віце-прем'єром. У тому ж місяці його також називали одним із претендентів на посаду прем'єра, однак після виборів і формальної відставки Азарова ця ідея вже не згадувалася.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...