• Обама виступив із промовою через масове вбивство в початковій школі

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Понеділок, 17 грудня 2012 року

Президент США Барак Обама висловив городянам штату Коннектикут співчуття із приводу масового вбивства дітей у початковій школі Ньютаун.

Емоційна заява Обами транслювалася 16 грудня по національному телебаченню під час панахиди за жертвами Ньютаун, повідомляє англійська редакція Великої Епохи

Відчуваючи «безмежну скорботу» з приводу трагічного інциденту, президент кілька раз робив паузу, щоб змахнути сльозу.

«Я приїхав сюди, щоб розділити з вами скорботу за коханими і помолитися разом із народом. Я так засмучений, що не можу висловити це словами, але моя скорбота не може зрівнятися з глибиною горя у ваших серцях. Якщо мої слова і смуток зможуть зцілити поранені душі і полегшити цю тяжкість, я з радістю це винесу. Ньютаун, ти не самотній», ― заявив президент у своєму вступному слові у Ньютауні.

Обама також зазначив, що необхідно переглянути закони, які передбачають володіння зброєю.

У цей же день президент США відвідав сім'ї, які втратили своїх близьких, в тому числі батьків дітей, загиблих під час стрілянини.

Трагедія сталася 14 грудня 2012 року в початковій школі в Ньютауні, де стрілець на ім'я Адам Ланц відкрив стрілянину по дітях. В результаті загинули 28 людей, з них 20 дітей у віці від шести до семи років, шість викладачів та працівників школи. Сам вбивця покінчив життя самогубством на місці. Перед тим, як відправитися в школу, він убив свою матір.

У вихідні дні в місті відбулася панахида зі свічками та молитовні співи за підтримкою перших осіб країни.

У ніч на суботу, 15 грудня, Роббі Паркер, батько шестирічної Емілі Паркер, яка була убита в стрільбі, виступив по телебаченню із заявою. Він поділився душевними спогадами про свою дочку і нагадав світу, що потрібно бути добрішими до інших, і закликав зберігати спокій, незважаючи на неймовірне горе.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...