• В Україні померло 18 осіб від морозів

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Вівторок, 18 грудня 2012 року

Жертвами морозу в Україні стали вже 18 осіб, ще 108 українців перебувають у лікарнях внаслідок переохолодження та обмороження.

У загальній складності, за медичною допомогою звернулися більше 130 громадян у зв'язку з переохолодженням, повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я України.

Синоптики передають, що в найближчу добу температура в країні опуститься від -13 (в Центральній частині) до -23 (на Сході країни). На Півдні ― від -2 до -7 ° С.

На період сильних морозів Міністерство надзвичайних ситуацій з 15 грудня організувало по Україні роботу пунктів обігріву для бездомних. Намети з теплогенераторами, продуктами харчування і гарячим чаєм функціонують цілодобово в місцях масового перебування людей.

У таких наметах чергують представники МНС. Вони надають психологічну допомогу та проводять роз'яснювальну роботу.

Пункти обігріву маються в наступних областях: Київській, Дніпропетровській, Сумській, Львівській, Черкаській, Полтавській, Кіровоградській, Харківській, Житомирській, Тернопільській, Закарпатській, Хмельницькій, Луганській, Донецькій, Рівненській, Миколаївській та Чернівецькій. Про їхні адреси можна дізнатися на сайті МНС України.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...