• Лазаренко заперечує причетність до вбивства Щербаня

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Середа, 23 січня 2013 року
Екс-прем'єр-міністр України Павло Лазаренко заявив, що не причетний до вбивства народного депутата з Донецька Євгена Щербаня.

«Я в черговий раз заявляю, що категорично не маю ніякого стосунку до вбивства Євгена Щербаня в Донецькому аеропорту в 1996 році. Цю справу протиправно і безпідставно „повісили“ на мене в 2000 році, користуючись моєю відсутністю на батьківщині і неможливістю захиститися від цих наклепів. Я достовірно знаю, що ця справа сфальсифікована проти мене в політичних цілях. А публічні заяви керівництва ГПУ щодо мене в цій кримінальній справі грубо порушують презумпцію невинуватості особи», ― йдеться в заяві Лазаренка, яку надала ЗМІ його адвокат Марина Довгопола, передає телеканал новин «24».

На думку Павла Лазаренка, якому сьогодні виповнилося 60 років, після таких заяв високопоставлених осіб системи державного нагляду, неможливо розраховувати на неупереджений розгляд справи в українському суді.

Прокуратура в свою чергу вже зробила запит до США про екстрадицію обвинуваченого на батьківщину для проведення судових дій.

Нагадаємо, 18 січня 2013 року екс-прем'єр міністру України Юлії Тимошенко вручили повідомлення від ГПУ про те, що вона підозрюється в організації вбивства Щербаня, яке вона нібито здійснила, увійшовши в змову з Павлом Лазаренко, як повідомляла раніше прес-служба ГПУ.
Підписатися:

Коментарі