• Пшонка розповів послам про роль Тимошенко у вбивстві Щербаня

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Понеділок, 21 січня 2013 року
Генеральний прокурор України Віктор Пшонка сьогодні заявив представникам іноземних дипломатичних місій в Україні про те, що 18 січня Юлії Тимошенко було вручено повідомлення про підозру у двох злочинах.

Перший з них ― організація розтрат чужого майна в особливо великих розмірах за попередньою змовою групою осіб.

Другий ― організація вбивства Євгена Щербаня в 1996 році. У той час Тимошенко займала пост президента ЄЕСУ і з корисливих мотивів замовила вбивство народного депутата України, увійшовши в змову з колишнім першим віце-прем'єр-міністром України Павлом Лазаренком, наголошується в повідомленні про підозру.

Як повідомляє прес-служба Генпрокуратури, повідомлення про підозру у злочинах вручив Тимошенко начальник Качанівської виправної колонії Ігор Колпащіков за дорученням слідчого органу.

Пшонка зазначив, що після проведення всіх процесуальних дій матеріали слідства і доводи захисту будуть передані до суду, який встановить провину або невинність підозрюваної.

Присутня на зустрічі міністр охорони здоров'я України Раїса Богатирьова заявила дипломатам, що медкомісія не бачить фактів, що перешкоджають Тимошенко брати участь у судових засіданнях та слідчих діях.

Зі свого боку опозиція висловила недовіру Генпрокурору Віктору Пшонці, звинувачуючи його в політичних переслідуваннях Юлії Тимошенко, повідомляє прес-центр партії «Батьківщина».
Підписатися:

Коментарі