• Перевізник «Російські залізниці» подав позов на Apple

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Вівторок, 15 січня 2013 року

Найбільший у Росії перевізник ВАТ «Російські залізниці» (РЗ) подав позов у московський арбітражний суд проти корпорації Apple.

В офіційному прес-релізі компанії йдеться про стягнення з Apple 2 млн рублів за несанкціоноване використання інтелектуальної власності РЗ за свідченням №341333. Йдеться про розміщення зображення товарного знака РЖД в онлайн-магазині Apple Store.

Як повідомляє РАПСІ з посиланням на представника суду, в магазині iTunes є кілька додатків із логотипами РЗ, які допомагають розрахувати вартість перевезення вантажів на території Російської Федерації. Жодне з них не було розроблено Apple.

Російська компанія подала позов 14 січня 2013 року. Відповіді з боку Apple поки ще не надійшло.

Вчора Московський арбітражний суд також задовольнив позов РЗ про визнання недійсним рішення Федеральної антимонопольної служби (ФАС) від 6 листопада 2012 року про притягнення ВАТ «Російські залізниці» до оборотного штрафу на суму 2,2 млрд рублів. ФАС звинувачувала РЗ у порушенні антимонопольного законодавства. Зокрема в ненаданні вагонів компанії в якості інвентарного парку, повідомляє прес-центр РЖД.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...