• Депутати вчинили бійку через Чорноморський флот

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    П'ятниця, 11 січня 2013 року
У Верховній Раді України депутати знову влаштували бійку, на цей раз через Чорноморський флот.
Представники опозиції виступали проти ратифікації україно-російської угоди про взаємодію з питань попередження надзвичайних ситуацій, пожеж і ліквідації їхніх наслідків у Криму, де розташовані об'єкти Чорноморського флоту РФ, повідомляє ЛІГАБізнесІнформ
На їхню думку, тепер російські військовослужбовці отримають право діяти на українській території в рамках свого законодавства, а не України.
Незважаючи на силову суперечку і «явні недоробки законопроекту», документ все ж прийняли. За його прийняття проголосували 228 картки (з другої спроби) при 226 необхідних.
Бійка сталася, коли свободівець Олександр Шевченко вийшов на трибуну, виступаючи проти прийняття Угоди. Його виступу намагалися перешкодити комуністи і регіонали, що сиділи біля парламентської трибуни. Між сторонами виникла бійка, в результаті впала одна з новорічних ялинок біля трибуни.
У свою чергу фракція «УДАР» відзначила на своєму сайті: «Сьогодні провладні депутати проголосували за безпрецедентне рішення ― поширення на території України законодавства Російської Федерації. Це правовий нонсенс».
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...