• Опозиція заблокувала трибуну і вимагає звільнити політв'язнів

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Четвер, 10 січня 2013 року

Опозиція заблокувала трибуну Верховної Ради, вимагаючи включити до порядку денного законопроект про амністію і проект постанови щодо підтримки курсу євроінтеграції країни.

«Ми як опозиція вимагаємо від голови ВР і більшості присутніх включити до порядку денного питання, які важливі для України і українців. Для України не важливо, яке прізвище буде у голови Нацбанку... Для країни сьогодні найважливіше ― це вступ на європейський курс, євроінтеграція та звільнення політв'язнів...», ― заявив голова фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк, повідомляє прес-центр партії.

Після цього спікер парламенту змушений був оголосити перерву, проте опозиція не покинула трибуну.

Нагадаємо, вчора голова парламентського комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Андрій Кожем’якін зареєстрував у ВР законопроект №1206 «Про амністію в 2013 році». Документ передбачає амністію 13500 ув'язнених, у тому числі Юлію Тимошенко та Юрія Луценка.

Також опозиція подала в комітет ВР ще три проекти закону, які стосуються питань євроінтеграції України. На думку фракції «Батьківщина» ці законопроекти дуже важливі, оскільки в кінці лютого відбудеться саміт Україна ― ЄС.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...