ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Прокуратура Києва подала позов проти незаконного будівництва на вулиці Кіото

Велика Епоха
Прокуратура Деснянського району Києва подала позов проти рішення Київради, який підписав з «Київміськбудом» договір оренди земельної ділянки на вулиці Кіото для будівництва тут житлових багатоповерхових будинків.

Фото: kievinvest.com
Фото: kievinvest.com
За повідомленням прес-служби наглядового відомства, позовну заяву подали після перевірки контролюючими органами. В ході інспекції були виявлені порушення земельного та містобудівного законодавства. Зокрема, виявилося, що скандальна ділянка знаходиться в зоні санітарної охорони і межує з насосною станцією.

З самого початку цього проекту місцеві жителі Кіото противились неугодному будівництву, яке знаходиться за 20 метрів від їхніх будинків. Вони стали пікетувати мерію та вимагати скасувати «небезпечну забудову».

Місцева мешканка Тамара розказала журналісту Великої Епохи: «Недалеко від нашого будинку хочуть побудувати три 24-поверхові висотки. Місцеві жителі виступають проти цього будівництва і цілодобово чергують на будівництві, не даючи вирити котлован, оскільки на тому місці знаходиться мігруюче підземне озеро. Щойно будівельники збираються рити, жителі відразу викликають міліцію. Вони чергують і вдень і вночі, тому що роботи ведуться й ночами».

Мешканці також скаржаться, що їхні будинки (по вул. Кіото, 5―9) і так потребували капітального ремонту, а тепер перебувають в аварійному стані, і, якщо новобудову не припинити, вона призведе до руйнування їхніх помешкань.