• Приймальня Санта-Клауса в США отримала рекордну кількість дзвінків

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Середа, 26 грудня 2012 року
Приймальна відстеження Санта-Клауса, організована Командуванням повітряно-космічної оборони штату Колорадо Північної Америки (NORAD) отримала в цьому році рекордну кількість дзвінків від дітей з усього світу, повідомляє телебачення Breitbart.

Число дитячих запитів перевищило 110 тисяч. Щоб відповісти на всі запитання діточок, до приймальні Санта-Клауса військової авіабази Колорадо приходять не тільки волонтери та працівники Командування, а й члени їх сімей.

Щоб порадувати дітвору, вони навіть створили офіційний сайт, де можна «відстежити» Санту.

Сотні тисяч дітей, які телефонують у NORAD в переддень Різдва, зазвичай ставлять питання: «Де Санта? Як він сюди потрапив?»

Так, дівчинка-волонтер Сара Бергхоф (Sara Berghoff) була захоплена зненацька в понеділок, коли подзвонив хлопчик і запитав: чи зможе Санта в цей Новий рік прийти в гості до сімей, постраждалих від стрільби школі Коннектикуту.

«Я з Ньютауну штату Коннектикут, де сталася стрілянина, ― згадує Сара слова того, хто телефонував. ― Чи можливо, щоб Санта приніс додаткові подарунки, щоб я міг доставити їх сім'ям, які втратили дітей?»

Сара, якій самій тільки 13 років, була здивована, але швидко зібравшись з думками, відповіла: «Якщо мені розповіси якийсь жарт про нього, я постараюся доставити твоє повідомлення йому», ― сказала вона дитині.

Сара ― одна із сотень добровольців NORAD в приймальні відстеження Санта-Клауса, яка відповіла на тисячі запитів.

Представниця NORAD, старший лейтенант Стейсі Фентон (Stacey Fenton) сказала, що починаючи з опівночі 25 грудня, вони відповіли більш ніж на 111 тисяч дитячих дзвінків, побивши минулорічний рекорд у 107 тисяч.

Перша леді США Мішель Обама, яка зараз проводить відпустку зі своєю сім'єю на Гавайях, також брала участь у відповідях на запити (вона брала в цьому участь всі останні роки).

Дружина Обами провела за телефоном близько 30 хвилин, розмовляючи з дітьми з усіх кінців країни. Багато з них просили подарувати їм улюблені іграшки.

Приймальня відстеження Санта-Клауса була створена ще в 1955 році, коли одна з американських компаній в Колорадо, даючи оголошення в газеті, зробила помилку в номері телефону, за яким діти могли б додзвонитися до Санта-Клауса. Як виявилося, помилковий номер збігся з номером телефону «гарячої лінії» Командування континентальної системи ППО.

Однак командувач операціями полковник Гарі Шоуп (Harry Shoup) не розгубився і розпорядився відповідати на кожен дзвінок дитини. Таким чином, в той рік всі діти, що подзвонили, отримали оновлену інформацію про розташування Санта-Клауса.

Через три роки тут заснували NORAD, але різдвяна традиція була збережена.

Після того минуло 57 років, і NORAD тепер уже знає наперед, що попросить більшість дітей. Вони навіть випустили збірник сценаріїв на 11 сторінках для волонтерів своєї групи. До нього увійшли питання, що часто ставлять та відповіді на них (близько 20-ти). Серед них: скільки років Санта-Клаусу (понад 16 століть) і чи врізався Санта коли-небудь у щось (ні).

Але діти все ще примудряються ставити найнесподіваніші запитання. Наприклад: «Чи залишить Санта-Клаус подарунки для собак?»
Підписатися:

Коментарі