• Два нових документа для ДАІ набули чинності в Україні

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Середа, 19 грудня 2012 року

Нові правила реєстрації автомобілів, і «добро» на необов'язкове включення проблискових маячків у патрульних автомобілів ДАІ ― такі два документи МВС набули чинності з 18 грудня 2012 року.

Згідно з першим наказом, реєстрацію-перереєстрацію автотранспорту тепер можна проводити в будь-якому МРЕО, незалежно від місця прописки власника. Хоча така практика мала місце в Києві вже з червня цього року, повідомляє газета «Коммерсант Україна».

Другий наказ МВС дозволяє дорожньо-патрульній служби ДАІ під час несення служби в потоці машин не тримати постійно включеними маячки синього кольору на патрульному автомобілі.

Раніше таке правило було введено з метою попередження порушень правил дорожнього руху. Тепер же ДАІ не мають наміру цим займатися, а будуть тільки виявляти порушників, такий висновок зробив головред газети «Дорожній контроль» Олексій Кірієнко, коментуючи новий документ МВС виданню «Комерсант».

Нагадаємо, цього року Кабмін вносив зміни до Порядку реєстрації транспортних засобів кілька разів, щоб прискорити і здешевити процес оформлення автотранспорту.

Зокрема, власникам «залізного коня» тепер не потрібно надавати МРЕВ документ про оцінку вартості авто, не потрібно також проводити експертно-криміналістичну експертизу нового автотранспорту, а господарі підтриманих авто можуть написати заяву і передоручити таку перевірку будь-якому судовому експерту. Також тепер немає необхідності надавати документ про зняття автомобіля з обліку, якщо він раніше був зареєстрований не в Україні.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...