• В Америці помилувано вбивцю, що страждає на ожиріння

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Вівторок, 18 грудня 2012 року

Губернатор американського штату Огайо в понеділок виніс рішення: замінити страту на довічне ув'язнення для вбивці, якого мали стратити 16 січня 2012 року.Державна рада умовно-дострокового звільнення і республіканський губернатор Джон Касіч пояснили своє рішення помилувати 53-річного Рональда Поста тим, що виконання вироку для вбивці, який страждає ожирінням, стане жорстоким і протиприродним покаранням.

У Державній раді вважають, що введення смертельного розчину викличе у Рональда Поста болісну і повільну смерть, оскільки виконавці вироку (кати) не зможуть знайти вену через надмірну вагу 204-кілограмового засудженого і будуть змушені колоти безпосередньо у м'яз, повідомляє FoxNews

У результаті, більшість членів Комісії погодилися з пропозицією: замінити страту на довічне ув'язнення без можливості умовно-дострокового звільнення.

Адвокати Поста в свою чергу заявили, що задоволені такою рекомендацією. Однак сини вбитої жінки Хелен Венц, Вільям і Майкл, сказали, що наполягають на виконанні смертної кари. Виправдання Рональда Поста в «огрядності» вони назвали його «боягузтвом в спробі втекти від відповідальності і ухилитися від обов'язку перед суспільством».

Відзначимо, Рональд Пост засуджений за вбивство, вчинене ним майже 30 років тому. У 1983 році він убив співробітницю 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...