• Ноїв ковчег побудували у Нідерландах

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Середа, 19 грудня 2012 року

«Ноїв ковчег» у його натуральну величину спорудив у Нідерландах 60-річний Йохан Хьюберс, повідомляє «Біржовий лідер»  з посиланням на зарубіжні ЗМІ.

За словами автора, він почав будівництво натурального Ноєвого ковчега після того, як 20 років тому у сні побачив потоп неймовірної сили, який обрушився на Нідерланди.

Тепер голландський підрядник втілив у життя свою давню мрію. Він будував ковчег подібний біблійному судну наскільки це можливо: 133,5 метрів завдовжки (300 ліктів), 22,25 м завширшки (50 ліктів) і 13,35 м заввишки (30 ліктів). Хьюберс використовував свої власні кінцівки, вимірюючи від ліктя до кінчиків пальців витягнутої руки, згідно з правилами вимірювання.

Невідповідність із Ноєвим ковчегом тільки в тому, що сучасний побудований не з міфічного дерева «гофер» (імовірно, кедра або кипариса), а з металевих каркасів старих барж. Облицьований корпус повнорозмірного корабля скандинавською сосною.

На борту судна передбачений звіринець із тваринами-манекенами в натуральну величину, великий ресторан і навіть два кінотеатри.

Йохан Хьюберс будував ковчег разом зі своєю командою три роки. На проект пішло близько 1 млн фунтів стерлінгів ($1,6 млн). Зараз будівля ковчега, як класифікувала його влада, перебуває в тихій гавані містечка Дордрехт.

Раніше, в 2004 році мільйонер і креаціоніст вже зводив подібний ковчег, але його величина була менше від біблійного у два рази.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...