• Опозиція: Янукович погоджує склад Кабміну з Кремлем

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Середа, 19 грудня 2012 року

Візит Януковича в Росію зірваний через недомовленості з приводу Митного союзу і неузгодження конкретних кадрових призначень у новому уряді. Так вважає перший заступник голови фракції «Батьківщина» у ВР Сергій Соболєв, повідомляє прес-центр партії.

Народний депутат нагадав, що старий уряд Азарова також мав у своєму складі «неприкриті креатури Москви», які проводили в Україні вигідну Кремлю внутрішню і зовнішню політику.

«Чимало було зроблено і для залучення нашої країни в так званий „Російський світ“. Але схоже, цього разу апетити Кремля виросли і Януковичу поставили більш жорсткі кадрові та політичні вимоги», ― вважає Сергій Соболєв.

Він зазначив, що Україна вже кілька тижнів живе без повноцінного Кабінету Міністрів через непрофесіоналізм нинішньої влади. Він згадав і про безвідповідальність: відсутність нового уряду протягом тривалого часу в той час, коли в країні погіршилися погодні умови, що призвело до масштабних аварій на дорогах і в комунальній сфері.

«Для Президента України, який має повноваження негайно призначати міністрів, торги за посади в Кабміні, в тому числі з сусідньою державою ― стоять на першому місці, а не інтереси громадян. Янукович поставив український народ у принизливу ситуацію, коли уряд України призначається за межами суверенних кордонів країни», ― висловив свою думку опозиціонер.

Таку ж думку висловив і депутат від фракції «УДАР» Валентин Наливайченко. Він зазначив, що люди потрапляють у снігові пастки на дорогах, а міністрів так і немає, і ніхто не відповідає за те, що відбувається в країні.

«Немає розуміння, що потрібно скоротити витрати на чиновників і на парламент, а ці кошти спрямувати на місцеві бюджети», ― додав «ударівець».

Нагадаємо, вчора Віктор Янукович скасував запланований візит до Москви через «необхідність додаткових консультацій на експертному рівні». Сторони планували розглянути питання українсько-російського співробітництва в різних сферах, а також взаємодії Києва з Митним союзом, повідомляється на сайті Президента.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...