• На вершині швейцарських гір відкрили найвищий висячий міст

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Вівторок, 18 грудня 2012 року

На вершині гори Тітліс у Швейцарії для гостей відкрили пішохідний міст Titlis Cliff Walk, який був визнаний найвищим мостом у Європі.

Стометрова переправа підвішена на висоті 3041 м над рівнем моря і 500 м від землі, повідомляє Voyagers World.

Любителі гострих відчуттів, без сумніву, зможуть отримати їх сповна, ступивши на вузький і рухливий шлях, ширина якого не перевищує одного метра, кажуть автори проекту.

«Щоб перетнути міст, вам потрібні такі ж сильні нерви, як і сталеві троси, на яких висить міст», ― відзначає видання.

Однак архітектори запевняють, що відвідувачам і туристам нічого боятися, оскільки споруда розрахована на 500 тонн снігу і може витримати пориви вітру до 200 км/год.

Як відзначає видання, міст вже пройшов першу таку перевірку на сніжну бурю. У день відкриття Titlis Cliff Walk 7 грудня 2012 року, його занесло снігом за лічені хвилини, що додало любителям ризику додаткового адреналіну.

Однак у таку погоду відкритий був неповний тур: тільки через оглядовий майданчик у південній стіні. Як тільки сніг і погодні умови дозволять, гості зможуть пройти повний тур, а поки міст закрили на кілька днів через сніг і погану погоду. Інформація про роботу TITLIS Cliff буде опублікована на сайті titlis.ch.

Висячий міст в Альпах будували менше півроку. Проект обійшовся місцевій владі в $2 млн.

Прогулянка по TITLIS Cliff в тиху і сприятливу погоду дозволить відвідувачам випробувати висоту, простір і велич гір, а також відкриє прекрасний і захоплюючий вид на швейцарські гірські вершини, відзначає Voyagers World.

Загальний маршрут TITLIS Cliff з'єднав існуючу інфраструктуру з новою частиною кільцевого маршруту: гірську станцію TITLIS, оглядовий майданчик у південній стіні, підвісний міст, льодовиковий крісельний підйомник, сноутубінг, стежку на льодовик, печеру в льодовику і гірську станцію TITLIS. Тут же є численні ресторани, фотостудія і магазин швейцарських годинників.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...