• Адвокат Развозжаєва заявив про його зникнення

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Вівторок, 25 грудня 2012 року

Після перебазування фігуранта «болотної справи» Леоніда Развозжаєва з московського слідчого ізолятора «Лефортово» захист і родичі не отримали жодних відомостей про його місцезнаходження.

Про це повідомляє Лента.ру з посиланням на адвоката опозиціонера Дмитра Аграновського.

20 грудня стало відомо, що двома днями раніше Развозжаєва етапували в Іркутську область, де розслідується ще одна кримінальна справа за його участю. На думку правозахисника Валерія Борщова, обвинувачений ще не доїхав до місця призначення.

За версією влади, Развозжаєв з групою спільників у 1997 році пограбував ангарського підприємця, незаконно вилучивши у нього 500 байбакових шапок.

Аграновський заявив, що розслідування справи про розбій в Ангарську розпочато незаконно, оскільки термін давності злочину давно минув.

Напередодні адвокат заявив, що оскаржив протизаконну відправку його підзахисного в Іркутську область. Заяви були подані в Слідчий комітет, Генпрокуратуру і уповноваженому з прав людини Володимиру Лукіну. Аграновський запевняє, що не було ніякої необхідності в етапі обвинуваченого, тому що всі матеріали його справи перебувають у Москві.

Нагадаємо, Леонід Развозжаєв утримувався в Москві під вартою з жовтня 2012 року по звинуваченню в підготовці масових заворушень та розбої в РФ. Раніше, 18 жовтня, його викрали в Києві і доставили в Москву, де 23 жовтня висунули звинувачення. Глава ж Державної міграційної служби України Микола Ковальчук заперечив факт викрадення російського опозиціонера з української столиці, який у той час шукав в сусідній країні політичного притулку.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...