• Кличко і Саакашвілі підписали угоду про співпрацю партій

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Понеділок, 24 грудня 2012 року
Вчора Віталій Кличко і президент Грузії Михайло Саакашвілі підписали угоду про співпрацю між своїми партіями.

Відповідно до документа, партії «УДАР» Віталія Кличка та «Єдиний національний рух» Михайла Саакашвілі будуть вести постійний діалог по злободенних питаннях суспільно-політичного та соціально-економічного розвитку двох країн. Лідери об'єднань сподіваються, що їхня співпраця допоможе зміцнити міжнародні відносини і просунутися на шляху до ЄС.

На думку Кличка, майбутнє народів України та Грузії багато в чому залежить від того, наскільки країни зможуть відстояти європейські цінності.

«Грузини показали, що великі зміни можна здійснити протягом всього декількох років. Порівнюючи свої враження від сьогоднішньої Грузії і кінця дев'яностих, я побачив принципову різницю. Це вже зовсім інша країна. Останній приклад ― парламентські вибори цього року. Грузія показала, що вона демократична держава, де опозиція прийшла у владу шляхом демократичних виборів», ― сказав він.

Відзначимо, партія «Єдиний національний рух» виступає за вступ Грузії в Європейський союз і в НАТО, за проведення політичних і економічних реформ, а також за відновлення контролю над Абхазією і Південною Осетією.

Нагадаємо, за підсумками парламентських виборів у Грузії, які пройшли 1 жовтня 2012 року за новим виборчим кодексом, партія Саакашвілі змушена була піти в опозицію. Передвиборча кампанія проходила в гострій боротьбі коаліцій «Єдиний національний рух» і «Грузинська мрія». Великий вплив на результат голосування надала відеозапис тортур ув'язнених у Глданській в'язниці.
Підписатися:

Коментарі