ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Міс Усесвіт-2012 стала американка

Велика Епоха
Олівію Кульпо, 20-річну королеву краси, яка грає на віолончелі і виступає за вирішення проблеми раку молочної залози у жінок, нагородили титулом «Міс Усесвіт-2012» в середу, 19 грудня.

Лейла Лопес з Анголи (праворуч) надягає корону Міс Всесвіту 2012 на Олівію Кульпо із США. Фото: JOE KLAMAR / AFP / Getty Images
Лейла Лопес з Анголи (праворуч) надягає корону Міс Всесвіту 2012 на Олівію Кульпо із США. Фото: JOE KLAMAR / AFP / Getty Images
Це вже восьмий раз в 60-річній історії конкурсу, коли американка перемогла у параді найкрасивіших жінок світу.

Брюнетку Олівію Кульпо родом з Род-Айленда 10 суддів вибрали з 89 учасниць, які представляли країни від Індії до Великобританії.

Кульпо, одягнена в червону сукню з довгим рукавом, прийняла титул і корону Міс Усесвіту від міс Усесвіту-2011 Лейли Лопес з Анголи. Перша корона Міс Усесвіту дісталася американцям в 1997 році.

Учасники конкурсу повинні були бути у віці від 18 до 27 років, не перебувати у шлюбі і не мати дітей.

Дійство транслювалося в прямому ефірі по американському телебаченню CBS з готелю-казино Planet Hollywood в Лас-Вегасі. Його подивилися близько 1 мільярда телеглядачів і в 190 країнах світу по Інтернету, повідомляє Toronto Sun з посиланням на організаторів конкурсу.

Кульпо сказала, що в наступному році буде подорожувати по світу, представляти Організацію Міс Всесвіт і за своїм вибором здійснювати доброчинність.

Після виходу в п'ятірку кращих, Кульпо попросили назвати один вчинок, який вона ніколи не повторить. «Вибірково ставитися до моїх рідних братів», — відповіла вона.