• Журнал Time оголосив людиною року Барака Обаму

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Середа, 19 грудня 2012 року
Журнал Time назвав Президента США Барака Обаму «Людиною року».

«Ми перебуваємо в центрі історичної, культурної і демографічної зміни, і Обама став символом „Людини року“, а з певної точки зору і архітектором нової Америки», — прокоментував сьогодні редактор Рік Стенгел на каналі NBC вибір Time.

У короткий список «Людини року» також включена пакистанська дівчина-блогер Малала Юсафзай, яка була серйозно поранена талібами пострілом у голову за пропаганду освіти дівчаток у своєму регіоні. Наступні у списку — президент Єгипту Мухамед Морсі (Mohamed Morsi), генеральний директор Apple Тім Кук (Tim Cook) і італійський фізик Фабіола Джианнаті (Fabiola Giannati).

Це не перший раз, коли Обама отримав титул «Людина року». Таку честь він мав і в 2008 році, коли вперше був обраний президентом.

В інтерв'ю Time, він сказав, що його переобрання дало йому більше задоволення і натхнення, ніж перемога в 2008 році.

«Ми пережили дуже важкий час, — сказав Обама. — Американський народ по праву був розчарований низькими темпами змін і кризою в економіці, з яким ми все ще боремося. І цей президент, якого ми обрали, недосконалий. Але, незважаючи на все це — це те, ким ми хотіли б бути. Це чудово».

У минулому році людиною року назвали збірний образ «протестувальника», який із Близького Сходу поширився на Європу і Сполучені Штати. Журнал тоді заявив, що саме пересічний протестувальник змінив світову політику.

У 2010 році таку честь отримав засновник і генеральний директор Facebook Марк Цукерберг.

Нагадаємо, згідно з традицією журналу Time, «Людиною року» є людина або творіння (явище), яке найбільш вплинуло на культуру і події протягом минулого року, незалежно від того, добре це було чи погано.
Підписатися:

Коментарі