• Російський президент нагородив Азарова орденом Пошани

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    П'ятниця, 21 грудня 2012 року

Московський Кремль нагородив Миколу Азарова орденом Пошани за значний внесок у зміцнення і розвиток російсько-українських відносин.Також у нагороді вказуються високі досягнення прем'єр-міністра України в державній, громадській, благодійній, соціально-культурній, науково-дослідній та виробничій діяльності, повідомляє офіційний портал російських законодавчих актів.

На думку російського президента Володимира Путіна, Азаров своїми діями також суттєво поліпшив життя українцям.

Указ був виданий 17 грудня 2012 року, в день 65-річчя українського прем'єра. У той день Путін направив Азарову і вітальну телеграму. В ній глава Росії відзначив Азарова як «досвідченого і далекоглядного політика», «послідовного прихильника зміцнення дружніх відносин між Україною і Росією».

Раніше, в грудні 2007 року, Путін нагородив Азарова орденом Дружби за великий внесок у торгово-економічні зв'язки між РФ і Україною, а також зміцнення дружби і співпраці між «братніми народами».

Нагадаємо, крім двох російських орденів український політик володіє ще шістьма подібними нагородами: Орденом Святого Гробу Господнього (вручена в 2011 році), Орденом Св. Рівноапостольного князя Володимира (у 1998 році), трьома орденами «За заслуги» І, ІІ і ІІІ ступеня (2000, 1999 і 1996 роки) і орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня (в 2004 році).

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...