• Десятки американських шкіл закрилися у зв'язку з «кінцем світу»

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    П'ятниця, 21 грудня 2012 року

Більше 30 шкіл у Мічигані закрилися на два дні раніше, а учні відправлені на канікули почасти тому, що календар майя передбачив у п'ятницю, 21 грудня, настання кінця світу.

Метт Уондрі (Matt Wandrie), керівник департаменту освіти Лапір, ухвалив рішення відправити школярів на різдвяні канікули з четверга (20 грудня), а не з суботи (22 грудня), через чутки в його районі про кінець світу, а також через побоювання спалаху насильства, подібного тій стрілянині, що сталася минулого тижня в школі Ньютаун, штату Коннектикут, повідомляє NBC News.

«Враховуючи останні події в Коннектикуті, в нашому і в сусідніх районах з'явилися численні чутки про існування потенційних загроз насильства щодо школярів», ― написав Уондрі на своєму веб-сайті.

Він також зазначив, що в Twitter з'явилися емоційні висловлювання типу: «У п'ятницю буде чудовий день, щоб спровокувати на вулиці якусь аварію чи стрілянину».

«Крім того, з цими чутками ще постійно ходять розмови про календар майя, який пророкує кінець світу в цю п'ятницю», ― додав він.

За словами Метта, поголоски про кінець світу відволікають учнів і дезорганізовують освітній процес.

Нагадаємо, 14 грудня 2012 року в початковій школі в Ньютауні, 20-річний Адам Ланц відкрив стрілянину по учнях молодших класів. В результаті загинули 20 дітей, 6 викладачів і 2 працівники навчального закладу. Сам вбивця застрелився.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...