• За роки незалежності депутати отримали безкоштовно 800 квартир у Києві

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    П'ятниця, 21 грудня 2012 року

За роки незалежності парламентарії різних скликань отримали більше 800 безкоштовних квартир у Києві.

Нині ж діючі депутати на приватне житло не претендують, але не проти за рахунок платників податків пожити протягом п'яти років у готельних номерах. За даними журналу «Кореспондент», за ці роки на одного іногороднього депутата піде не менше $1,2 млн, а їх у Верховній Раді таких зараз майже 200 осіб.

Апарат ВР відповідно до закону схвалив безкоштовне проживання 180 нардепів у комфортабельних номерах столичних готелів «Україна», «Київ» та «Національний».

Дізнатися, скільки всього з 1991 року «народних посланців» отримало квартир у Києві, не є можливим, тому що апарат парламенту не розголошує ці дані.

За оцінками видання, в перших трьох скликаннях 1990―2002 років майже 700 депутатів, що мали право на безкоштовне житло, отримали його. Пізніше, за 2003―2005 роки квартири видали 129 депутатам.

Нагадаємо, в кінці листопада, лідер партії «УДАР» Віталій Кличко офіційно заявив, що жоден новообраний його депутат не буде жити в Києві за рахунок держави. Крім того, Кличко підкреслив, що виступає за обмеження депутатських пільг та повне скасування «необґрунтованих преференцій».

«Ми будемо вимагати від парламенту оприлюднення списків депутатів ВР VI скликання, які отримали від держави службові квартири і приватизували їх. Це ганебно. Цей парламент працював не в інтересах країни і людей, а тільки виконував розпорядження влади в гонитві за різними благами і преференціями», — цитує думку Кличка прес-центр «УДАРу».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...