• Харків залишився без гарячої води на дві доби

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Четвер, 20 грудня 2012 року

На Харківському водопроводі на глибині 6 метрів сталася аварія, через що два дні місто буде без гарячої води.

НП сталася кілька днів тому в селищі Кочеток Чугуївського району, де луснув корпус засувки і з водопроводу на місці розриву витікає вода. Втрати води становлять до 100 тис. кубометрів щодня.

Аварійно-відновлювальні роботи почалися сьогодні вранці. Однак для відновлення магістралі необхідно відключити відразу два водоводи Кочеток ― Харків. За даними аварійних ремонтників, для ліквідації аварії знадобиться близько 40 годин, повідомляє прес-служба МНС.

Мер Харкова Геннадій Кернес зазначив вчора під час прес-конференції, що магістраль, на якій стався прорив, побудована ще в 1953 році, тому ремонт буде складним. Місто залишиться без гарячої води через падіння тиску в мережах, при цьому опалювання і подання холодної води відключати не будуть, повідомляє місцева газета «Вечірній Харків».

Щоб надати допомогу комунальним службам і аварійникам, МНС готова розгорнути додатково пункти обігріву, надати спецтехніку для освітлення робіт у нічний час та інші послуги, наголошується у відомстві надзвичайних ситуацій.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...