• Під час конкурсу поїдання бананів полтавчанка ледь не померла

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Вівторок, 25 грудня 2012 року

Днями в районну лікарню Гребінки прямо з вечірки була доставлена без свідомості 19-річна дівчина. Лікарі поставили діагноз «асфіксія».

У той же день, 22 грудня, в лікарню прибули співробітники міліції, аби з'ясувати причину надзвичайної події, повідомляє Vpoltave.info з посиланням на прес-службу УМВС Полтавщини.

Виявилося, дівчина взяла участь у конкурсі під час відпочинку в одному з місцевих кафе. Учасники змагалися у швидкому поїданні банана. Під час гри дівчина несподівано вдавилася фруктом, і їй стало погано.

Зараз потерпілу перевезли на лікування до Полтави.

Часто люди лякаються в таких несподіваних ситуаціях. У цьому випадку медики радять застосувати метод Хаймлеха. Зрозуміти, що людина сильно подавилася можна по синяво-червоному кольору обличчя. Найчастіше жертва починається триматися за горло, не може дихати і говорити.

Перша допомога, якщо людина подавилася: встати за її спиною (якщо у свідомості) і обхопити її руками так: покласти на живіт потерпілого кулак (стороною, де перебуває великий палець) на рівні між реберними дугами і пупком. На кулак покласти долоню іншої руки і зробити швидкий поштовх вгору, вдавивши кулак у живіт. При цьому потрібно різко зігнути руки в ліктях, але не здавлюючи грудну клітину потерпілого. Процедуру повторити, поки не звільняться дихальні шляхи.

Якщо людина подавилася і перебуває без свідомості, то потрібно покласти її на спину на тверду поверхню і сильними поштовхами натиснути на верхню частину живота (на відстані ширини долоні від сонячного сплетіння). Негайно викликати лікаря і направити потерпілого до лікарні.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...