• Янукович розкритикував придбання корейських поїздів Hyundai

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Вівторок, 25 грудня 2012 року

Відкриваючи сьогоднішнє засідання Ради регіонів, Віктор Янукович розкритикував закупівлю корейських високошвидкісних поїздів Hyundai.

Президент України зробив зауваження, що не були враховані інтереси українського товаровиробника і економіки країни, повідомляє «Час Пік».

«Чому, маючи власний прототип швидкісного поїзда, кошти вклали не в налагодження вітчизняного серійного виробництва, а в закупівлю імпортної техніки? Нам що, було не відомо, що ці потяги не пристосовані до наших умов експлуатації», ― запитав Янукович.

У свою чергу Сергій Тігіпко в ефірі телеканалу «Інтер» також погодився, що покупка Хюндай була помилкою уряду. І за такі рішення винуватці повинні нести відповідальність.

«Я вважаю, що хоча ми не могли виконати таке велике замовлення в Україні (до Євро-2012), але в той час ми могли зробити своїми силами 3―4 потяги, і вони були б більш сучасні, дешевші з технічної точки зору і підходили б до наших кліматичних умов», ― сказав екс-міністр соціальної політики.

Нагадаємо, з приходом зимових холодів поїзди Hyundai почали ламатися кожен день через технічні проблеми, непристосування до українського клімату та стану залізничних колій.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...