• Жерар Депардьє отримав російське громадянство

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Четвер, 3 січня 2013 року

Французькому актору Жерару Депардьє надали російське громадянство згідно з законом «Про громадянство». Відповідний указ президента Росії Володимира Путіна сьогодні опублікований на сайті Кремля.

Путін надав «громадянинові світу», як назвав себе сам Депардьє, статус «росіянина» за внесок у розвиток російського кінематографа.

«Депардьє зіграв роль у ряді дуже великих кінопроектів. У тому числі, відома його робота над роллю Распутіна у фільмі „Распутін“. У нас ця кінокартина поки що не вийшла на екрани ... », ― цитує Лента.ру коментар представника глави держави.

Готовність поселити у себе відомого актора-коміка висловили бажання відразу два російських керівники: губернатор Кіровської області Микита Бєлих і голова Чеченської Республіки Рамзан Кадиров.

Раніше, на початку грудня 2012 року, Жерар Депардьє офіційно оголосив про відмову від французького громадянства і покинув країну, перебравшись до Бельгії, в свій старий митний особняк. На думку місцевих ЗМІ, батько сімейства з 4 дітей, таким чином, намагався ухилитися від 75%-го податку на багатих, який збирається узаконити новий президент країни Франсуа Олланд, згідно зі своїми передвиборчими обіцянками.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...