• Астрологи розказали, як зустрічати Новий рік

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    П'ятниця, 28 грудня 2012 року

В якому одязі і з якими символами зустрічати Новий рік? Вдягатись потрібно в ті кольори, які подобаються, і не підкреслювати символіку Змії, вважають астрологи.

«Якщо ви вже зустріли колись у блакитній сукні, і вам пощастило, був гарний рік — одягніть її знову, або купіть новий одяг, щоб у вас був такий непередбачуваний момент змін», — каже Олена Осипенко, голова Київської обласної організації «Союз астрологів України».

Астролог переконана, що на свята потрібно створити добрий настрій, адже на новорічні свята в кожній людині прокидається дитина, яка вірить у дива.

«Ми святкуємо свій новий рік, 1 січня, в період, коли місяць проходить по знаку Лева. А Лев — це свято, Лев — це щедрість, тому подарунки мають бути щедрими, вони мають дійсно приносити радість», — говорить Олена Осипенко.

За словами астролога, 31 грудня — 1 січня потрібно влаштувати справжнє свято, адже в ці дні закладається програма на рік вперед. Крім того, над територією України в цей період можна буде спостерігати позитивний символ — схід білого місяця. Він символізує віру.

А от святкувати прихід 2013 року зі знаком Змії немає смислу — за китайським календарем, вона вступає в дію тільки 10 лютого.

«Я хочу попередити, що вас може не зрозуміти Дракон, який у цей період буде ще в силі і розсердиться», — каже редактор «Астрологічного календаря для України» Юрій Буянов.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...