• Корпорація Hyundai усуває неполадки у своїх потягах в Україні

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Четвер, 27 грудня 2012 року
Корпорація Hyundai пообіцяла в найкоротші терміни вирішити разом з «Укрзалізницею» всі наявні проблеми, пов'язані з експлуатацією поїздів, поставлених корейською компанією в Україну.

Команда фахівців Hyundai Corporation вже працює над усуненням всіх недоліків, повідомляє прес-центр «Укрзалізниці».

Hyundai Corporation направила листи в адміністрації «Української залізничної швидкісної компанії» і «Укрзалізниці». У них вона повністю поділяє стурбованість Президента України, уряду та «Укрзалізниці» через складнощі, з якими зіткнулася Українська держава в грудні поточного року в ході експлуатації поїздів Hyundai.

У листі зазначається, що ці проблеми виникли внаслідок кількох недоробок, допущених корейськими фахівцями під час проектування і виробництва. Hyundai Corporation також пов'язує свої недоробки з обмеженим строком тестування через короткі терміни постачання поїздів в Україну (до Євро-2012).

Корейська компанія пише, що зараз всі недоліки та проблеми, що виникли, ними виявлені і вивчені. Команда фахівців Hyundai Corporation розробила і вже почала реалізацію всіх заходів щодо їхньої успішної ліквідації. За їхніми прогнозами, на повне усунення зауважень піде два-три тижні.

Корейська корпорація висловила впевненість, що разом із фахівцями «Укрзалізниці» всі проблеми будуть вирішені в короткий термін. Також вона запропонувала українським колегам провести додаткові курси підготовки машиністів.

Вчора «Укрзалізниця» спростувала інформацію, яка з'явилася в ЗМІ про те, що всі рейси швидкісних поїздів «Інтерсіті» і «Інтерсіті +» будуть скасовані на період новорічних свят.

«Доводимо до відома ЗМІ та пасажирів, що ніякого розпорядження про зняття з рейсів електропоїздів виробництва Hyundai Rotem не було. Поширені засобами масової інформації повідомлення не відповідають дійсності», ― зазначено в заяві прес-центру української залізниці.
Підписатися:

Коментарі