• Уїтні Х'юстон вбили наркоторговці - приватний слідчий

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Четвер, 27 грудня 2012 року
Приватний детектив із Голлівуду Пол Хьюбл (Paul Huebl), який проводив незалежне розслідування смерті Уїтні Х'юстон, заявив, що вона була вбита на замовлення впливових наркоторговців, яким американська співачка заборгувала круглу суму.

Хьюбл передав відео і результати своїх розслідувань у ФБР, повідомляє репортер Daily Mail.

Згідно з мережею інформаторів детектива і отриманому відео, за день до смерті Уїтні Х'юстон доставили в кімнату кокаїн. Було чути, як вона сказала: «Я втомилася від всього цього».

За припущеннями Пола Хьюбла, впливові наркоторговці направили до «проблемної зірки» своїх дилерів, яким вона до лютого заборгувала за наркотики суму $1,5 млн. Ті в свою чергу відправили до Х'юстон своїх головорізів, щоб забрати цей борг.

У руки детектива потрапив відеозапис, на якій відображені два ймовірних вбивці співачки. Ці незнайомці неодноразово приїжджали до «Беверлі Hілтон» і перебували в оточенні поп-співачки.

За словами детектива, Х'юстон і раніше зазнавала переслідувань із боку дилерів, які намагалися забрати у неї борг.

Хьюбл також стверджує, що ушкодження, виявлені на її тілі ― класичні сліди оборонних ран. Ці люди, можливо, прослизнули в готельний номер Х'юстон і вбили її.

Він також не виключає, що смерть зірки була «випадковістю», оскільки сліди на руках і нігтях, можливо, були отримані в деяких інших обставинах. Мова йде тільки про можливі оборонні рани, зазначив приватний детектив.

Він також заявив, що готельний номер Х'юстон був пограбований, на що вказують сліди в номері від насильницької боротьби.

Даючи свої свідчення в офісі ФБР у Чикаго, Хьюбл сказав: «Сподіваюся, якщо ви складете всі ці речі до купи, то вони по буквах, починаючи з червоної «H», вкажуть вам на вбивство», цитує Daily Mail.

У свою чергу, судово-медичний експерт встановив, що Х'юстон потонула в своїй ванні після прийняття коктейлю з кокаїну, марихуани і ряду легальних наркотиків.

Нагадаємо, 48-річна зірка Уїтні Х'юстон 11 лютого 2012 року була знайдена мертвою у ванні свого номера в готелі «Беверлі Hілтон». Експертиза показала, що причиною смерті співачки стали серцева недостатність і кокаїн.
Підписатися:

Коментарі