• Померла полтавчанка, що потрапила в лікарню через поїдання банана

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Четвер, 3 січня 2013 року

19-річна полтавка, госпіталізована після конкурсу з поїдання бананів із Гребінківського кафе, померла в лікарні 1 січня.

За даними МВС України в Полтавській області, спочатку місцеві лікарі Гребінки встановили діагноз «асфіксія» (ядуха). Однак після ретельного обстеження в Полтавському обласному центрі, куди перевезли потерпілу, стало відомо, що дівчина не вдавилася бананом, а отримала серйозні опіки високотемпературними парами алкоголю. Можливо, це сталося після вживання «Самбуки», яким вона запила банан, пише «Українська правда. Життя» з посиланням на свідків інциденту.

Вікторія ― так звали жертву вечірки, була сиротою. У неї залишився старший брат, який у той час перебував разом із нею в кафе і до прибуття медиків намагався реанімувати сестру.

Наразі проводиться судово-медична експертиза.

Нагадаємо, 21 грудня 2012 року, Вікторія з братом і подругою відпочивали в одному з кафе в місті Гребінка, де влаштували змагання з швидкого поїдання бананів. Призом для переможця був алкогольний коктейль «Самбуки». За свідченням очевидців, під час гри дівчина вдавилася бананом, їй стало погано, і вона знепритомніла. Медики «швидкої допомоги» констатували «асфіксію».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...