• Американець, що виграв $1 мільйон, помер від отруєння ціанідом

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Вівторок, 8 січня 2013 року
Як показали тести розслідування, переможець помер від отруєння ціанідом, повідомляє «FoxNews» з посиланням на прес-секретаря департаменту поліції Чикаго Меліссу Страттон (Melissa Stratton).

Власник хімчистки, 46-річний Уруж Хан (Urooj Khan), раптово помер на наступний день після того, як отримав свій чистий виграш у $425 тисяч (після сплати податків). Лікарі показали діагноз «природна смерть», оскільки не було жодних ознак травм і інших підозрілих обставин навколо його смерті.

Однак родичі покійного через півроку після смерті вирішили найняти судмедекспертів. Ті провели повторне дослідження після ексгумації трупа. У результаті в тілі Хана були виявлені сліди ціаніду.

Поки що 32-річна вдова Хана відмовилася спілкуватися з кореспондентами щодо недавно розпочатого розслідування.

Як повідомляє MyFoxChicago.com, Хан був доставлений у місцеву лікарню 20 липня 2012 року, після того як сильно захворів вдома. Згодом він помер у лікарні.

Раніше, в червні 2012 року, Уруж Хан зайшов у магазин 7-Eleven, розташований біля його будинку і купив лотерейний квиток. Коли він зчесав легке покриття коду, то виявилося, що виграв мільйон. Щасливчик кілька разів підстрибнув від радості і крикнув: «Я виграв мільйон». Кілька тижнів потому під час лотерейної церемонії в Іллінойсі чиновники вручили йому чек на велику суму. Він так зрадів, що побіг назад у магазин і купив клерків до чаю на суму $100.

«Цей виграш дуже багато значить для мене. Я, таким чином, зможу погасити борги, розвинути свій бізнес, а частину коштів пожертвувати деяким дитячим лікарням», ― сказав він 26 червня на церемонії вручення у присутності своєї дружини Шабан Ансарі, дочки Джасмін і декількох друзів, пише FoxNews.

Однак замість повної суми $1 млн у розстрочку, Хан вирішив взяти свій виграш у вигляді одноразової суми трохи більше $600 тисяч. Після сплати податків виграш становив близько $425 тисяч, повідомив виданню представник розіграшу лотереї Майк Ланг.
Підписатися:

Коментарі