• Вибух у сауні: Три людини обварилися окропом

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Вівторок, 8 січня 2013 року

Сьогодні вночі в місті Мена Чернігівської області три людини отримали серйозні опіки окропом в результаті вибуху котла в сауні одного з місцевих кафе.

У момент аварії в лазні перебувало 10 чоловік. Троє з них, які парилися в парній, отримали термічні опіки 3-го ступеня на 70—80% ділянках тіла, повідомляє прес-служба Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області.

Двоє хлопців та одна дівчина наразі перебувають у реанімації в місцевій центральній районній лікарні. Їхній стан тяжкий.

Попередня причина аварії — розгерметизація опалювального саморобного котла в результаті порушень правил експлуатації. За фактом події розпочато слідство.

У квітні 2006 року відбувся подібний випадок — похід в сауну закінчився трагічно для ставропольця. Чоловік вийшов із парильної, і, послизнувшись, впав у басейн з окропом. Друзі, які в той час сиділи в парильній, крики про допомогу спочатку сприйняли, як жарт. У потерпілого було обпалено 90% тіла, повідомляє НТВ.

У лютому 2010 року схожа історія сталася і в місті Кірові. Два директори кіровських інтернатів, парячись в одній з місцевих саун, включили воду в невеликому басейні. Перевірити температуру води вони забули, і, вийшовши з парильні, обидва стрибнули в окріп. Обидва померли на місці від опіків, пише «Новий регіон 2».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...