• Опозиція пропонує пересадити держчиновників на вітчизняні автомобілі

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Вівторок, 8 січня 2013 року

Високопоставлених чиновників слід пересадити зі службових іномарок на вітчизняні автомобілі, про що запропоновано в представленому законопроекті №1122 «Про державну службу».

Відповідна ініціатива депутатів ВР Олександра Бригинця, Андрія Павловського та Юрія Стеця стосується глави 4 статті 33—1 законопроекту №1122 «Про використання службового транспорту».

Документ передбачає розроблення правил відчуження дорогих іномарок, які використовує Кабмін, міністри та інші центральні органи виконавчої влади, а також обладміністрації та їхні структурні підрозділи. Замість дорогих машин вони можуть використовувати свої власні авто або транспорт членів своєї сім'ї з урахуванням компенсації витрат на таку експлуатацію.

У запропонованій статті автори законопроекту визначили крайні межі вартості автотранспорту для різних категорій посад держслужбовців. На думку опозиції, такі нововведення допоможуть не тільки істотно заощадити бюджетні кошти, але й підтримають розвиток вітчизняного виробництва.

«Автомобілі чиновників іноді нагадують бенкет під час чуми. В той час, як у країні спостерігається надзвичайно складна соціально-економічна ситуація, держслужбовці поводяться так, ніби нічого не сталося: продовжують дивувати громадян золотими унітазами і шикарними іномарками. Чиновників потрібно поставити в ті ж умови, в яких живе суспільство!» ― підкреслив нардеп від БЮТ Бригинець.

Він закликав керівників державного органу своєю скромністю показати приклад і відмовитися також від посадових пільг, високої зарплати, соціальної допомоги, соціальних гарантій та інших привілеїв.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...