• ООН: Мільйон сирійців страждає від голоду

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Вівторок, 8 січня 2013 року

За оцінками ООН, близько мільйона людей страждає від голоду в провінціях Сирії, де не припиняються збройні зіткнення повстанців з військами президента Башара Асада.

За даними гуманітарної організації Всесвітньої продовольчої програми (ВПП) при ООН, щомісячну гуманітарну допомогу отримує 1,5 мільйони жителів Сирії, при цьому ще приблизно мільйон осіб гостро потребує її. В той же час ВПП не має можливості розширити свою програму в арабській республіці через обмеження на кількість їх агентств у Сирії.

ООН також повідомляє, що за минулий місяць Сирійську Арабську Республіку покинули близько 100 тисяч біженців, а під час різдвяних свят внаслідок збройного протистояння двох сил в країні загинуло не менше 110 осіб.

Серед убитих ― 57 мирних жителів (включаючи 4 дітей), 16 повстанців, 12 військовослужбовців сирійської армії, 2 армійських перебіжчика і 11 не встановлених осіб, повідомляє Ukrinform.

Всього за оцінками ООН в світі від голоду страждає 925 млн чоловік, при цьому не менше число людей страждає від ожиріння.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...