• Тимошенко заявила про початок особистої акції громадянської непокори

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Середа, 9 січня 2013 року

Екс-прем'єр-міністр Юлія Тимошенко відмовилася від лікувальних процедур та провела ніч у душовій кімнаті лікарні «Укрзалізниці» Харкова, не побажавши повертатися до своєї палати.

Спочатку хвора сиділа в коридорі, а потім перемістилася на ніч у душову, де є тапчан, повідомив журналістам заступник начальника управління Державної пенітенціарної служби в Харківській області Андрій Лапінський, повідомляє УНІАН.  

Учора екс-прем'єр в своєму листі до Віктора Януковича заявила про початок особистої акції громадянської непокори, яка виражається у відмові повертатись до лікарняної палати. Відповідну заяву оприлюднено на сайті «Батьківщина».  

За словами Тимошенко, акція спрямована проти свавілля правоохоронних органів та пенітенціарної системи, які ведуть цілодобове відеоспостереження, караул проводять чоловіки і цілодобово включено електричне світло в палаті.

У свою чергу прокурор Харківської області Геннадій Тюрін зазначив, що акція громадянської непокори Юлії Тимошенко є примхою, спрямованої на те, щоб затягнути судовий процес у справі ЄЕСУ, передає кореспондент УНН.  

Тюрін попередив, що прокуратура буде діяти в рамках закону, незалежно від того, яку посаду займала раніше людина. В той же час він відзначив, що медпрацівники та органи пенітенціарної служби зацікавлені в тому, щоб Тимошенко була здорова.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...