ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

В 2013-му політики вже будуть дбати про майбутні вибори — експерт

Велика Епоха
Народні депутати за рік до виборів будуть стежити за рейтингами, переходити до інших фракцій, утворювати партійні та позапартійні групи — словом, намагатимуться впливати на ситуацію в парламенті.

Ігор Жданов: У цьому році політики будуть стурбовані лише майбутніми виборами. Фото: Володимир Бородін / Велика Епоха
Ігор Жданов: У цьому році політики будуть стурбовані лише майбутніми виборами. Фото: Володимир Бородін / Велика Епоха
Таку думку висловив президент Ігор Жданов, президент аналітичного центру «Відкрита політика». Саме тому експерт припускає, що суперечливі законопроекти наступного року вже не зможуть бути прийняті.

«Чим більше неоковирним буде закон, тим менше охочих буде пов’язати свою політичну долю і підтримати цей закон у стінах Верховної Ради», — говорить Ігор Жданов.

Що стосується головних політичних сил, то, на думку аналітика, для забезпечення свого політичного майбутнього Віктор Янукович зробив ставку на Арбузова та «молоду команду» наближених до президентської сім’ї.

Опозиції ж потрібно буде створити впевнену альтернативу нинішній владі. Важливою персоною в цьому таборі, на думку аналітика, буде залишатись Юлія Тимошенко. А «Свободі» на думку експерта потрібно не наробити серйозних помилок та враховувати характер свого електорату: адже за радикальну політичну силу голосували не тільки націоналістично налаштовані люди, а й навіть російськомовні громадяни, які хочуть змін.