• Жерар Депардьє буде послом чорногорської культури у світі

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Середа, 9 січня 2013 року

Французький кіноактор Жерар Депардьє стане послом чорногорської культури у світі.

Про це він заявив учора ввечері на прес-конференції в головному місті Чорногорії ― Подгориці, після зустрічі з прем'єр-міністром країни Міло Джукановичем, повідомляє «Газета.ру».

«Чорногорія хоч і маленька країна, але має велике культурне значення для Європи, оскільки має багату історію і мальовничу природу», ― сказав актор журналістам.

Прем'єр Чорногорії у свою чергу зазначив, що згода французької кінозірки стати послом чорногорської культури у світі буде відігравати значну роль у просуванні їхньої держави на міжнародній арені.

Ресторатор і винороб у супроводі міністра культури Браніслава Мічуновіча вже побував у стародавній столиці країни Цетіні, а також у прибережних районах Чорногорії.

На питання про те, чи має намір Депардьє отримати ще й чорногорський паспорт, актор відповів: «Я не займаюся колекціонуванням документів. Я громадянин Франції, але волею долі нещодавно став володарем російського паспорта. Якщо отримаю і чорногорський, то французький паспорт все одно збережу», ― цитує «Газета.ру» слова кавалера ордена Почесного легіону.

Депардьє додав, що в Чорногорії його, у першу чергу, цікавить зйомка фільмів.

Нагадаємо, отримуючи російський паспорт в Сочі, Жерар Депардьє відзначив, що відчуває себе громадянином Європи, але хоче стати і громадянином світу.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...