ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Королева Єлизавета II шукає мийника посуду

Велика Епоха
Її Величність Королева Великої Британії Єлизавета II готова замість посудомийної машини використовувати пару рук, повідомляється на сайті британської монархії. Подати свою заяву можна буде ще протягом 4 днів.

Королева Єлизавета II. Фото: Lefteris Pitarakis / WPA Pool / Getty Images
Королева Єлизавета II. Фото: Lefteris Pitarakis / WPA Pool / Getty Images
У списку вакансій Букінгемського палацу значиться: потрібен помічник палацового економа (мийник посуду).

«Якщо ви бажаєте приєднатися до команди, яка відповідає за підтримання чистоти ресторану, то повинні будете виконувати: миття посуду, площі і устаткування у відповідності з санітарно-гігієнічними правилами, і забезпечувати безперебійну роботу персоналу ресторану Букінгемського палацу. Зарплата ― €14 200 в рік (приблизно $22 775)», ― зазначається в оголошенні.

Обов'язкові вимоги: ви повинні бути готовими працювати 3 місяці в році далеко від Букінгемського палацу, в інших королівських резиденціях. Також попереджається, що мийник повинен обережно поводитися з тонким фарфором і мити його виключно вручну.

Щоб подати заявку на цю вакансію, працівник повинен бути пунктуальним і надійним, вміти добре працювати в команді, бути гнучким і поступливим у стосунках, а також мати велике бажання подорожувати і працювати в інших королівських резиденціях у Великобританії і у вихідні дні. Досвід роботи ― бажаний.

У коментарях на таке оголошення британські громадяни відреагували неоднозначно. Так під статтею видання Jezebel.com можна прочитати наступні репліки:

«Проживання в Лондоні дуже високе, а вони пропонують близько $23 000 на рік? Це жахливо... Це не набагато краще мінімальної заробітної плати у США: $15 080 «(CJCarville).

«Я працювала в коледжі „посудомийною машиною“, знаю що таке робота руками. Зарплату королева пропонує, звичайно, мізерну. За такі кошти не слід вимивати горщики і каструлі до дзеркальної бездоганності або полірувати срібло. Для цього необхідно забезпечити відповідну оплату» (ninjagin).

«Зарплата кухонного портьє €14 200 в рік ― непогана, хоча в порівнянні з США вона видається низькою, але слід пам'ятати про такі речі, як медичне страхування. Там це не буде проблемою». (T_Beermonster).

«Історично склалося, що члени королівської сім'ї завжди мало платили своїм службовцям, оскільки саме по собі служіння королівської сім'ї ― велика честь. Наприклад, дід королеви Єлизавети вважає, що службовцям вони взагалі не повинні платити, бо досить того, що вони перебувають в їхньому королівському оточенні. Але, мабуть, слуги Лондона не згодні з ним. Тому королівська родина змушена шукати таких працівників, які готові обслуговувати знать за мінімальну зарплату. Люди йдуть на це ще й тому, що після цього зможуть легко влаштуватися на роботу в будь-якій багатій родині, де будуть добре платити...» (Vylisse).