ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Банк Прохорова «Ренесанс Капітал» закрив своє представництво в Україні

Велика Епоха
Російський інвестиційний банк «Ренесанс Капітал», що належить Михайлу Прохорову, припиняє свою діяльність на українському ринку.

Будівля банку «Ренесанс Капітал». Фото: willbe.ru
Будівля банку «Ренесанс Капітал». Фото: willbe.ru
Всі співробітники київського представництва компанії (більше 50 фахівців 7 національностей) з 1 січня 2013 року звільнені за угодою сторін, і тепер два його позаштатних співробітника завершать розпочаті угоди на ринку M&A, повідомляє Forbes.ua з посиланням на колишніх співробітників фінпідприємства.

Директор же української точки зазначив виданню, що це «не зовсім так».

В Україні «Ренесанс Капітал» володіє дочірньою компанією Прохорова «Українські аграрні інвестиції» (УАІ) і виконувала функцію сполучної ланки між українськими компаніями, світовими фінансовими ринками, іноземними стратегічними і портфельними інвесторами, а також державними органами, згідно з досьє ЛIГАБiзнесIнформ.

Нині УАІ виставлена на продаж. Компанія попередньо оцінила свої непрофільні активи в $300 млн, повідомляє AgroTimes.net.

«Ренесанс Капітал» ― не перша іноземна інвесткомпанія, що покинула український ринок. У минулому році її залишив російський «Альфа-капітал», а у позаминулому ― грузинський інвестиційний банк BG Capital.