• Ігор Соркін став очільником НБУ

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    П'ятниця, 11 січня 2013 року
Сьогодні Верховна Рада України більшістю голосів призначила головою Національного банку України Ігоря Соркіна.

Перед голосуванням проти його кандидатури виступив з парламентської трибуни народний депутат від фракції ВО «Свобода» Андрій Іллєнко, звинувативши Соркіна в «конфлікті інтересів», повідомляє «Кореспондент».

При цьому попереднього керівника Нацбанку Сергія Арбузова позбавили повноважень тільки з третьої спроби.

У фракції партії «УДАР» заявили, що голосування за звільнення Арбузова і призначення Соркіна було незаконним, оскільки спостерігалися факти порушення норм закону та регламенту під час голосувань у ВР.

«Було зафіксовано порушення законодавства про персональне голосування. Сьогодні в сесійній залі не було багатьох депутатів з тих, чиї картки голосували. Зокрема, Інни Богословської, Дмитра Шпенова, Михайла Добкіна, Ігоря Прасолова, Ігоря Шкірі, Юрія Іванющенка, Олександра Дудки, Сергія Мошака», ― заявив з трибуни депутат від «УДАРу» Павло Розенко, пише прес-центр партії.

Нагадаємо, кандидатуру Ігоря Соркіна, який з липня 2010 по січень 2013 року обіймав посаду заступника голови Національного банку України, висунув днями Президент України Віктор Янукович. Експерти назвали колишнього менеджера людиною Арбузова, який не зможе самостійно приймати рішення і буде лобіювати інтереси клану Януковича, про що пише «Кореспондент».
Підписатися:

Коментарі