• Кейт Міддлтон і принц Вільям чекають народження дитини в липні

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Понеділок, 14 січня 2013 року

Герцог і герцогиня Кембриджські очікують поповнення в своїй сімї в липні, повідомляє BBC з посиланням на прес-секретаря Сент-Джеймського палацу.

«Їхня Королівська Високість герцог і герцогиня Кембриджські раді підтвердити, що чекають дитину в липні. Стан герцогині поліпшується», ― сказав прес-секретар.

Кейт Міддлтон потрапила до лікарні місяць тому з сильним токсикозом. Багато ЗМІ тоді заявили, що вона очікує близнюків, проте пізніше Кейт заявила, що чекає тільки одну дитину.

Останній раз герцогиню бачили на публіці в п'ятницю 11 січня, коли вона з принцом Вільямом відвідувала церемонію відкриття свого першого офіційного портрета в Національній портретній галереї у центрі Лондона.

Нагадаємо, пара оголосила про те, що чекає дитину, в грудні минулого року. У тому ж місяці був прийнятий закон, згідно з яким перша дитина Міддлтон і Вільяма стане монархом, незалежно від того, буде це дівчинка чи хлопчик. Попередній королівський указ Джорджа V передбачав, що тільки син міг стати принцом, але не дочка.

10 січня королева Великобританії Єлизавета II оголосила, що у разі народження в герцогській сім'ї дівчинки, вона буде носити титул принцеси та іменуватися «Її Королівська Високість».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...